Vraagsafari met de kunstenaar P.J. Roggeband
Donderdag 15 oktober 2026
Voor de derde maal kunnen Vondeldorpers mee met de kunstenaar P.J. Roggeband en ditmaal voor een Vraagsafari. Aan de rand van Amsterdam Zuid ligt een mysterieuze bijna vergeten plek: Huis te Vraag. Een begraafplaats in ruste, een groene necropolis vol opgeschoten bomen, klimop en verweerde grafstenen.
Read more
Afbeelding door Miguel Alcantara via Unsplash
Rondleiding ‘Going Underground'
Woensdag 30 september 2026
Locatie: Amsterdam
Tijdens deze tour laten ex-daklozen jullie de Amsterdamse binnenstad zien met de ogen van iemand die dakloos is en drugs nodig heeft.
Is er een plek om droog te slapen? Kan ik snel geld maken voor drugs of drank? Waar vind ik eten en waar ben ik veilig?
Wij vertellen je ons persoonlijke ongepolijste verhaal. Hoe we op straat kwamen te staan. Hoe we overleefden in de rauwe en onveilige omgeving van de Amsterdamse wallen. En hoe we nu weer rust in ons leven zoeken en vinden,
bijvoorbeeld als tourgids van deze bijzondere stadswandeling.
Read more